ESA Logistika vs Lubotech & Asero

ESA Logistika
4 - 8
Lubotech & Asero

Ciekawie zapowiadające się spotkanie w trzecim meczu na boisku numer 4, mogliśmy oglądać już przy zapalonych światłach stadionu. Chłodny wieczór nie przeszkodził zawodnikom grać na poziomie, co było widać już na samym początku spotkania. Przemyślane akcje ESA Logistika w pierwszych minutach dały bramkarzowi oponentów się rozgrzać. Mimo usilnych starań, to zespół Lubotech & Asero strzelał dokładniej i tym samym wyszedł na prowadzenie w pierwszej połowie. Druga połowa odbyła się zdecydowanie pod dyktando Lubotech & Asero, dzięki większej determinacji, która przerodziła się w serię bramek. Bramkarz ESA Logistika kapitulował raz po raz. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:4 dla Lubotech & Asero

Autor: Krzysztof Malinowski