SuperAuto24 vs Future Processing

SuperAuto24
4 - 8
Future Processing

SuperAuto24 kontra Future Processing, to drugi mecz, który odbył się na boisku numer 4. Początek meczu zaczął się obiecująco, gdy zawodnicy SuperAuto strzelili gola, by chwilę później go stracić. Mecz zapowiadał się bardzo dobrze ze względu na euforię wywołaną przez zdobyte bramki. Tak też się stało i gole w pierwszej połowie mogliśmy oglądać jeszcze czterokrotnie. Do połowy mięliśmy remis 3:3.
Druga połowa była nieco inna. Na prowadzenie wyszedł zespół SuperAuto, co zmobilizowało oponentów i szybko wyrównali na 4:4. Od tego czasu zdecydowaną przewagą popisywali się piłkarze Future Processing i dzięki składnym akcjom zdobywali kolejne bramki po pięknych akcjach prawą stroną boiska, jak i stałym fragmencie. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 8:4 dla Future Processing

Autor: Krzysztof Malinowski