OSOZ vs Inmedium.pl II

OSOZ
3 - 1
Inmedium.pl II

Rywalizacja w 2 lidze B jest w tym sezonie bardzo zacięta. Priorytetem drużyny OSOZ jest awans na zaplecze PowerPartners Ekstraklasy, jednak w grze o stawkę pozostają jeszcze trzy inne zespoły. Dlatego też w meczu z Inmedium.pl II, znajdującego się w środku tabeli, nie było miejsca na pomyłki. Od pierwszego gwizdka można było zauważyć przewagę OSOZ, która przełożyła się na trzy trafienia w pierwszych sześciu minutach. Zawodnicy tej ekipy szanowali piłkę, cierpliwie budując ataki pozycyjne, rywal szukali swoich szans w kontrach i wysokich piłkach, co nie przynosiło jednak rezultatu. Druga połowa była już znacznie bardziej wyrównana, gracze Inmedium.pl II stworzyli sobie więcej okazji do umieszczenia piłki w siatce, co przełożyło się na trafienie honorowe w 34 minucie. Mecz zakończył się zwycięstwem OSOZ 3-1.