RAControls vs Śląski Urząd Wojewódzki

RAControls
0 - 3
Śląski Urząd Wojewódzki

Po ogromnej ulewie, która nawiedziła nas wieczorem, doszło do dość jednostronnego spotkania między RAControls a Śląskim Urzędem Wojewódzkim. Mecz ten dla każdego z zespołów jawi się jako szansa na poprawę swojej sytuacji w tabeli rozgrywek. Zawodnicy mimo wcześniejszego zdenerwowania byli bardzo opanowani i spokojni. Wszechstronne zachowanie zawodników z Urzędu sprawiło wiele kłopotów oponentom. Po kilku nieudanych akcjach, Urząd wyszedł wreszcie na prowadzenie, a reakcja kibiców zgromadzonych, mimo nieprzychylnej pogody, była godna podziwu. Ciągłe ataki sprawiały, iż do przerwy RAControls prowadził 2:0. Po przerwie RAControls próbował lewą i prawą strona umieścić piłkę w bramce przeciwników, jednak bezbłędna postawa obrońców i samego bramkarza uchroniły piłkarzy Urzędu przed stratą. Wynik ostatecznie ustalił Śląski Urząd Wojewódzki na 3:0 i tym samym zapewnił sobie lepszą pozycję w tabeli.