STC vs Step-Pol

STC
5 - 4
Step-Pol

Do bardzo wyrównanego meczu doszło pomiędzy drużynami STC i Step-Pol. W 3 minucie poprzeczka uratowała Step-Pol przed utratą bramki. Tempo z minuty na minutę było coraz szybsze. Po udanej akcji pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy STC. Kilka minut później piękną bramką z przewrotki popisał się reprezentant STC. Do 15 minuty wynik 2:0. Natarczywe akcje oponentów nabierały w sile, by wreszcie wymusić rzut karny, który dał Step-Polowi kontaktową bramkę na 2:1 do przerwy. Tuż po odzyskaniu sił w przerwie, siłą rozpędu na 2:2 wyrównał Step-Pol. Zacięte pojedynki napastników z bramkarzami były ozdobą spotkania. W 33 minucie Step-Pol podwyższył na 3:2, by chwilę później stracić kolejną bramkę na remis. Tak zaciętego meczu pozazdrościć może każdy kibic. W 39 i 40 minucie na 5:3 strzelają bramki zawodnicy STC. Końcówka należała do Step-Polu, ale mino usilnych prób przeciwników, licznik zatrzymał się na 5:4 dla STC.