DPL vs Hard Plast Tychy

DPL
5 - 2
Hard Plast Tychy

Obie drużyny spokojnie weszły w ten mecz, nie forsując tempa. Każda z nich szukała spokojnie swojej okazji na zdobycie pierwszego gola. Mimo że zawodnicy DPL częściej byli przy piłce, to Hard Plast Tychy otworzył wynik spotkania. Strzelona bramka podziałała motywująco na niebieskich, którzy chwilę później podwyższyli wynik na 2:0. DPL nie poddawało się i jeszcze przed przerwą odrobiło nieco straty. Na drugą połowę zawodnicy w szarych trykotach wyszli o wiele bardziej skoncentrowani. Dwie szybkie bramki spowodowały, że po raz pierwszy w tym meczu to Tyszanie musieli gonić wynik. Jednak DPL nie pozwoliło im przejąć inicjatywy w tym meczu. Ostatecznie kolejne dwa gole pozbawiły Hard Plast Tychy nadziei na wywalczenie choćby jednego punktu.