Inmedium.pl II vs Vattenfall IT

Inmedium.pl II
3 - 1
Vattenfall IT

Mecz ten zapowiadał się na bardzo wyrównany pojedynek. W pierwszej połowie spotkania obie drużyny zaprezentowały sceptycyzm wobec futbolu, stwarzając bardzo mało sytuacji, grając bardzo chaotycznie i niezgrabnie. Przełożyło się to na bezbarwne 0:0 po dwudziestu minutach. W drugiej połowie pierwsza obudziła się drużyna Inmedium.pl II, która w 26 i 28 minucie spotkania otworzyła sobie drogę do bramki rywala. Wpłynęło to na intensyfikację gry i pobudzenie drużyny przeciwnej, która strzeliła bramkę kontaktową w 30 minucie. Vattenfall IT próbował znaleźć sposób na ponowne pokonanie bramkarza przeciwników, jednak okazało się to być zbyt dużym wyzwaniem, ponad to, grając bardziej ofensywnie, pozostawili lukę w obronie, którą w ostatniej minucie meczu wykorzystali rywale. Mecz zakończył się zwycięstwem Inmedium.pl II 3:1.