BMW Sikora II vs Impact Production

BMW Sikora II
4 - 10
Impact Production

Zarówno BMW Sikora II jak i Impact Production to drużyny, które w zeszłym sezonie wywalczyły awans do pierwszej ligi. Wydawać się mogło, że będzie to wyrównany mecz, ale chwila nieuwagi sprawiła, że BMW już po minucie musiało gonić wynik. Przy stanie 1:2 nie wykorzystało rzutu karnego. Chwilę później przeciwnik wyprowadził kolejne ciosy i na przerwę schodził z czterema bramkami przewagi. Po gwizdku rozpoczynającym drugą część spotkania granatowi próbowali rzucić się do odrabiania strat, ale Impact Production trzymał ich na dystans. Ostatnie minuty meczu to okres totalnej dominacji czarnych. Hattrickiem popisali się Łukasz Todorski i Arkadiusz Szpiech. Dla Impactu to druga wysoka wygrana w tym sezonie. Zobaczymy, czy z kolejnym przeciwnikiem pójdzie im równie łatwo.