Impact Production vs Freshmed

Impact Production
6 - 1
Freshmed

Pierwsza połowa meczu drużyn z 2 ligi C pomiędzy zespołami Freshmed oraz Impact przyniosła nam bardzo wyrównane widowisko. Ambitnie grający młody zespół w czarnych koszulkach i białych narzutkach stawiał opór bardziej doświadczonym przeciwnikom. Jednak w drugiej połowie doświadczenie wzięło górę nad młodością i drużyna Impact odjechała swoim oponentom strzelając 5 bramek i ustalając wynik spotkania na 6:1. Na uwagę zasługuje jednak bardzo dobra postawa bramkarza zespołu Freshmed. Zaliczył on trzy bardzo dobre interwencje, które w normalnych okolicznościach powinny zakończyć się bramkami. Tym zwycięstwem Impact zapewnił sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej jeszcze przed rozegraniem ostatniego meczu.