Impact Production vs Makar Bakalie

Impact Production
8 - 4
Makar Bakalie

Obie drużyny stworzyły bardzo dobre widowisko, pełne akcji i bramek, a to wszystko dzięki otwartej ofensywnej grze. Początek meczu zdecydowanie należał do zespołu Impact Production, który za wszelką cenę chciał to spotkanie wygrać i awansować na pierwsze miejsce. Dlatego już po trzech minutach strzelił on bramkę po składnej i szybkiej akcji. W pierwszej połowie drużyna Makar Bakalie nie potrafiła przeciwstawić się przeciwnikowi i pozwoliła sobie strzelić jeszcze trzy bramki. W drugiej odsłonie gry Makar zagrał jednak odważniej i mimo, że stracił kolejnąbramkę, to później zdołał odpowiedzieć dwoma trafieniami po składnych akcjach. Ostatecznie Makar Bakalie po emocjonującej drugiej połowie przegrywa 4-8, ale zostawia po sobie bardzo pozytywne wrażenie.