Ramirent vs E Net Production

Ramirent
4 - 0
E Net Production

Po pierwszych minutach trudno było wskazać faworyta tego spotkania. Pierwszą poważniejszą sytuacją był rzut rożny w drugiej minucie, jednak żadna z drużyn nie wykorzystała sytuacji czy to do strzelenia bramki, czy szybkiej kontry. Już po chwili zespół firmy Ramirent nabierał rozpędu wraz z pierwszym poważnym strzałem na bramkę E-Netu. Choć początek meczu zapowiadał spokój na boisku, a postawa E Net Production zwiastowała, że to oni mogą wyjść zwycięsko z tego pojedynku, to Ramirent zdobył pierwszą bramkę w 10 minucie i choć w pierwszej części drugiej połowy „różowi” zapowiadali wyrównaną walkę, to druga bramka zawodników Ramirenta rozwiała wszelkie wątpliwości. Do końcowego rezultatu dołożyli jeszcze dwa celne trafienia, mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem firmy Ramirent 4:0 i to ona cieszy się swoim pierwszym zwycięstwem w sezonie.