BD Inwestor 2 vs Fortis Logistics Sławków

BD Inwestor 2
7 - 1
Fortis Logistics Sławków

Drugoligowe zmagania pomiędzy drużyną BD Inwestor 2, a Fortis Logistics Sławków zaczęły się znakomicie dla gości w tym spotkaniu, którzy jako pierwsi strzelili bramkę. Ale jak mówi pewne powiedzenie – dobre złego początki. Wyraźnie podrażnieni tym golem zawodnicy BD Inwestor 2 rzucili się do ataku odrabiając straty w bardzo krótkim czasie, ciągle napierając na bramkę przeciwnika. 3:1 do przerwy dla BD Inwestor 2 napawało optymizmem przed drugą połową i tak też się stało. Szukający wyraźnie bramki gracze Fortis Logistics Sławków odkryli się znacznie dając miejsce do kontrowania swoich ataków. To nie mogło się dla nich dobrze skończyć, w czym uświadomili ich gracze BD Inwestor 2, aplikując 4 bramki w drugiej połowie. Można powiedzieć tylko 4 bramki, gdyż świetna postawa bramkarza Fortis Logistics uchroniła ich przed znacznie większą porażką. Na koniec oglądaliśmy też prawdopodobnie gola kolejki strzelonego piętą, w powietrzu, niczym słynny Ibrahimovic. 7:1 dla BD Inwestor 2 na zakończenie i jak najbardziej zasłużone 3 punkty.