PwC SDC vs Hard Plast Tychy

2 - 8
Hard Plast Tychy

Mecz zespołów HardPlast i PwC SDC pokazał jak wysoki poziom gry prezentują drużyny w 1 lidze. Huraganowe ataki zawodników PwC SDC, którzy bardzo wysoko starali się rozgrywać piłkę, rozbijane były przez dobrze taktycznie ustawionych przeciwników. Młoda krew gospodarzy tego meczu spotkała się z chłodną głową i opanowaniem dojrzałych graczy Hard Plast Tychy. Skuteczność w wyprowadzaniu akcji połączona z wykończeniem zagwarantowała zawodnikom w niebieskich koszulkach prowadzenie do przerwy 4:1. Starający się odrabiać straty w drugiej połowie zawodnicy PwC SDC wykreowali sobie kilka dogodnych sytuacji, lecz podobnie jak w pierwszej części meczu brakowało postawienia przysłowiowej kropki nad „i” i strzelenia więcej niż tylko jednej bramki. Hard Plast Tychy podobnie jak w pierwszej połowie, wykazał się wyrachowaniem w ataku i zaaplikował przeciwnikom 4 bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:2 dla drużyny Hard Plast Tychy.