CC Maksimum Katowice vs Efekt

CC Maksimum Katowice
2 - 3
Efekt

Spotaknie CC Maksimum Katowice z Efekt zaczęło się świetnie dla zawodników w szarych strojach. Najpierw Adam Machwic posłał piłkę miedzy nogami bramkarza, a chwile później Krzysztof Mzyk dobił wyplutą przez bramkarza piłkę i po 5 minutach było 2:0. Wydawało się, że będziemy świadkami masakry w wykonaniu graczy Efekt, ale ekipa CC Maksimum Katowice obudziła się i stanęła do walki, jak równy z równym. Nastąpił czas walki, gra toczyła się głównie w środku pola, gdzie zawodnicy walczyli ostro, ale czysto. Pod koniec pierwszej połowy Niebiescy strzelili bramkę kontaktową, w przerwie dopingowali się że mecz jest do wygrania, a także, że trzeba iść za ciosem, jednak na początku drugiej połowy Efekt znowu odskoczył. Ozdobą meczu był techniczny rzut wolny z bliskiej odległości Marcina Jędrowskiego, który ustalił wynik spotkania na 3:2.