Lokal Nieruchomości — Opinion

Lokal Nieruchomości
22 - 2
Opinion

Z protokołu przedmeczowego wynikało że drużyna Lokal Nieruchomości przystąpi do meczu w okrojonym składzie. Spotkanie zaczęło się dość niemrawo. Taki stan rzeczy utrzymał się do 45 sekundy, kiedy to padła pierwsza bramka dla “Lokalu”. Od tego momentu zaczęła się ostra ofensywa i jednostronne spotkanie. Drużyna Lokal Nieruchomości szybko strzelała następne bramki, aby na przerwę móc schodzić z wynikiem 10:0. Po zmianie stron spotkanie nie uległo zmianie. Dalej przeważał Lokal Nieruchomości, jedynie zawodnicy z drużyny Opinion odpowiadali kontrami, co w końcu przyczyniło się do strzelenia bramki w 28 minucie spotkania. Ekipa Lokal Nieruchomości sukcesywnie zdobywała pole gry i powiększała swoją przewagę nad rywalami. W 40 minucie z pozoru niegroźna akcja zamieniła się na bramkę dla Opinion. Z rzutu wolnego przymierzył Kamil Helmis i mocnym strzałem pokonał bramkarza. Wynik po końcowym gwizdku to 22:2 dla Lokal Nieruchomości!