Wolf Sigma Dara — Czyste Buty

Wolf Sigma Dara
6 - 3
Czyste Buty

Oba zespoły nie przegrały jeszcze w tym sezonie i chciały jak najdłużej kontynuować tę passę. Wolf Sigma Dara przystąpiła do meczu z brakami kadrowymi i jedną osobą na ławce rezerwowych. Wysoka temperatura przeszkadzała zawodnikom na boisku, co skutkowało niecelnymi podaniami i powolną grą. Lepiej w tych warunkach radziła sobie Wolf Wigma Dara, lecz nie potrafiła ona wykorzystać stwarzanych przez siebie sytuacji. Czyste Buty natomiast zrobiły to wzorowo i ich pierwszy strzał zakończył się bramką. Od tej pory przeważała Wolf Sigma Dara i udało się jej wyjść na prowadzenie 2:1, które utrzymała do przerwy. Druga połowa była już o wiele bardziej dynamiczna, a spowodowane było to zmęczeniem obu drużyn. Jednak to Wolf Sigma Dara zachowała więcej zimnej krwi i wygrała dzisiejsze spotkanie, dzięki czemu ma na swoim koncie komplet punktów.