Grupa Zarmen — BMW Sikora II

Grupa Zarmen
4 - 3
BMW Sikora II

Pierwsza połowa przebiegała spokojnie, bez osiągnięcia przez żadną z drużyn przewagi dającej możliwość osiągnięcia wysokiego prowadzenia do szatni. Ani BMW, ani Grupa Zarmen nie potrafiły wzajemnie zaskoczyć się swoją grą, przebiegała ona schematycznie. Można było w zasadzie przewidzieć kształt większości organizowanych akcji w trakcie pierwszej połowy. Wynik 1-1 do przerwy oddaje całkowity przebieg wydarzeń na boisku na półmetku meczu. Druga połowa zaskoczyła przebiegiem, nie dość, że wpadło w niej znacznie więcej bramek, została ona przerwana na około 6 minut, ze względu na kontuzję doznaną przez jednego z zawodników BMW.  Z tej wymiany ciosów, szczęśliwe zwycięstwo wyszarpała Grupa Zarmen. Trzeba dodać, iż druga część spotkania była jedną z ostrzejszych pod względem fauli w tym sezonie. Konsekwencją tego, była nerwowość w obu drużynach spowodowana taką postawą zawodników na boisku. Grupa Zarmen tym zwycięstwem praktycznie zagwarantowała sobie awans do Ekstraklasy!