Unilever Katowice Hub — Czyste Buty

Unilever Katowice Hub
3 - 1
Czyste Buty

Przeszywające zimno wpływa również na temperaturę na boisku, która z każdym tygodniem staje się coraz większa. Niestety, nie miało to przełożenia w tym spotkaniu, ponieważ obie drużyny nie zafundowały nam festiwalu bramek, jednak możemy śmiało stwierdzić, że był to mecz na dobrym, sportowym poziomie. Czyste Buty przystępowały do spotkania z założeniem, że aby mieć jakiekolwiek szanse na utrzymanie, to muszą zainkasować w tym spotkaniu pełną pulę punktową. Mecz rozpoczął się dla nich dobrze, lecz nie potrafili wykorzystać stworzonych przez siebie akcji. Jak mawia stare piłkarskie przysłowie, „niewykorzystane sytuacje lubią się mścić” i tak też się stało. Unilever wyszedł na prowadzenie w 9 minucie i mimo, iż Czyste Buty stwarzały sobie sytuację, to po pierwszej połowie Unilever schodził z prowadzeniem 2:0. Druga połowa rozgrywana była pod dyktando Czyste Buty, jednak zawodnicy tej drużyny nie potrafili znaleźć sposobu na świetnie interweniującego bramkarza i ostatecznie zdobyli tylko jedną bramkę, na którą, po błędzie bramkarza, odpowiedział Unilever . Dzięki dobrej postawie Unilever Katowice Hub wygrywa 3:1 i zdobywa komplet punktów.