Castorama Katowice — Sygnity S.A.

Castorama Katowice
2 - 2
Sygnity

Można powiedzieć, iż było spotkanie wyrównane, padły 4 bramki, lecz ze względu na późną porę drużyny na boisku grały mało widowiskowo. Sygnity przeważało w pierwszej części spotkania nad Castoramą i potwierdzał to wynik dający prowadzenie 2-1 dla Sygnity do szatni. Druga połowa miała dość dziwny przebieg, odznaczając się brakiem skuteczności i nagminnym marnowaniem akcji ofensywnych z obu stron, dodając do tego bezsensowne straty piłki w niektórych momentach drugiej połowy. Wszystko to mogło wskazywać na to, że wynik nie ulegnie zmianie. Jednak Castorama zdołała w końcowych fragmentach drugiej połowy doprowadzić do remisu, wydaje się sprawiedliwego wyniku podsumowującego całe spotkanie we właściwy sposób.