Sygnity S.A. — Plastic Omnium

Sygnity
3 - 7
Plastic Omnium

Sygnity S.A., wbrew wszelkim zapowiedziom, od początku spotkania dzielnie stawiało czoła swojemu wyżej notowanemu przeciwnikowi. Obie drużyny wymieniały się strzałami, które kończyły się jednak na bramkarzach. Dobra gra przyniosła efekty i w 10 minucie, składną akcję Sygnity niefortunnie przerywa Andrzej Zając i kieruje piłkę do własnej bramki. Plastic Omnium nie czekał długo na odpowiedź. W 14 minucie doprowadza do remisu po błędzie bramkarza Sygnity S.A., a w 16 minucie prowadzenie podwyższa rozgrywający tego dnia dobre zawody Adrian Modelewski. Plastic Omnium „poczuł krew” i po 25 minutach schodził z prowadzeniem 3:1. Druga połowa znowu należała do Plastic Omnium, który mimo straty dwóch bramek, dokładał kolejne trafienia i nie pozwalał nawet na chwilę złapać Sygnity S.A. kontaktu. Sygnity mimo porażki może cieszyć się ze stylu gry, gdyż gdyby nie rozkojarzenie w pierwszej połowie, to mecz mógłby przebiec całkowicie inaczej.