BMZ Poland — Kotrak

BMZ Poland
3 - 6
Kotrak

Spotkanie BMZ Poland i Kotraka zaczęło się od dość szybkiego gola grających w czerwonych strojach zawodników Kotrak. Już po 8 minutach było 2:0 i było widać kto dyktuje warunki w tym meczu. Zepchnięte do obrony zaraz przed swoim polem karnym BMZ próbowało zagrozić bramce rywala zagrywając długie piłki za linie obrony, jednak większość z nich była nieskuteczna. Z minuty na minute Kotrak czuł się coraz pewniej, do tego stopnia że zawodnicy pozwalali sobie na drybling „na ostatniego”. Zawodnicy BMZ dostrzegli swoją szanse w pressingu mając na uwadze nonszalanckie wyprowadzanie piłki przeciwnika. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:1. W drugiej części gry wynik długo się utrzymywał żadna z drużyn nie kwapiła się by odważniej zaatakować i mieliśmy kilka przestojów w grze. Na 10 minut przed końcem gra nabrała tempa, Kotrak poczuł oddech na plecach i byliśmy świadkami 4 bramek, w tym pięknej urody strzału z dystansu Arkadiusza Kacprzaka reprezentującego BMZ Poland. Ostatecznie Kotrak wygrał spotkanie 3:6