PwC SDC — Grupa Zarmen

2 - 5
Grupa Zarmen

Od początku spotkania zarówno PwC SDC, jak i Grupa Zarmen, stworzyli sobie groźną sytuację podbramkową. Zabrakło im jednak zimnej krwi i wynik pozostawał bez zmian. PwC SDC nastawiło się w tym meczu na kontrataki, które w pierwszej połowie przyniosły zamierzony efekt – prowadzenie 2:0. Grupa Zarmen cały czas próbowała skonstruować groźne akcje, ale brakowało jej celnych strzałów i wynik nie ulegał zmianie. Druga odsłona spotkania to całkowite zamknięcie PwC SDC na własnej połowie, które czekało tylko na najdrobniejszy błąd przeciwnika, aby wyprowadzić szybką kontrę. Grupa Zarmen wspięła się na wyżyny swoich umiejętności i konsekwentnie, krok po kroku odrabiała stratę, a następnie wyszła na prowadzenie systematycznie je podwyższając. Udało jej się przebić przez świetnie grającą defensywę PwC SDC i ostatecznie wygrywa mecz 5:2.