BMW Sikora I
3 - 3
Max-Fliz Katowice

Robi się gorąco, skacze słupek rtęci, to pożar na Stadionie Śląskim? Nie to BMW Sikora mierzy się z Max-Fliz Katowice.
Hit kolejki o ile nie sezonu tak można określić spotkanie BMW Sikora I i Max-fliz. Wynik nie oddaje ofensywnego potencjału obu drużyn, a skrót video dramaturgi, której nie powstydziłyby się największe footballowe wydarzenia. Głównymi aktorami tego spektaklu byli Jacek Jarząbek (BMW Sikora) i Mateusz Blady (Max-Fliz), którzy strzelili po 3 bramki. Obie drużyny miały trudności ze strzeleniem gola z gry, było to zasługą z jednej strony ofiarnych bloków zawodników BMW, z drugiej strony wysokiego pressingu graczy Max-Fliz. Pierwsza połowa ułożyła się po myśli zawodników w granatowych strojach, którym udało się wyjść na prowadzenie w 13 minucie po świetnie rozegranym rzucie rożnym. Po zmianie stron zaczęła się istna wojna, nie było już miejsca na kurtuazje, toczyła się walka o każda piłkę. Zawodnicy Max-fliz wywierali coraz większą presje na sędziego, co w końcowych minutach udzieliło się także graczom BMW. Mecz zakończył się niezadowalającym żadnej ze stron ale uczciwym remisem 3:3.