Sygnity S.A. — Kamsoft

Sygnity
0 - 5
Kamsoft

Zapowiadającym się  interesująco widowiskiem był mecz pomiędzy Kamsoft a Sygnity S.A. i nie zawiódł pokładanych oczekiwań kibiców obu zespołów. Fani drużyny Sygnity mogą być szczególnie dumni z postawy swoich zawodników w trakcie pierwszej połowy, kiedy toczyli wyrównany bój z czerwonymi , tracąc bramkę po pięknym strzale zza połowy, który można zapisać jako najładniejszą bramkę czwartkowej kolejki spotkań. Czerwoni byli pewniejsi w czasie pierwszej połowy, biali mieli szczególnie problemy w kryciu szybkich napastników Kamsoft. Druga połowa rozpoczęła się pod dyktando zawodników w czerwonych strojach, lecz Sygnity nie odpuszczali, swoją ostrą grą próbowali odmienić losy meczu, na co mieli szansę gdyż l połowa zakończyła się prowadzeniem Kamsoftu 1-0. Pomimo utraty  4 bramek w drugiej części spotkania przez Sygnity , nie było to spotkanie jednostronne jak mógłby wskazywać wynik, postawa białych była bohaterska wobec przeważającej w przekroju całego spotkania drużyny Kamsoft.