14Michał Widzisz 17'
10Grzegorz Kalarus 15', 27', 34'
4', 13'
  10 9

Faworytem do zwycięstwa w spotkaniu pomiędzy Raben Logistics Ruda Śląska a FAMUR, przed rozpoczęciem gry na boisku, była ekipa rozstawiona w roli gościa. Przed tą serią gier Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, zawodnicy FAMUR znajdowali się na pozycji lidera tabeli, jak dotąd nie ponosząc żadnej porażki w sezonie zimowym. Przed tygodniem goście podzielili się jednak punktami z drużyną PwC SDC, po remisie 3:3. Natomiast gospodarze po sześciu rozegranych przez siebie meczach ligowych, zajmowali szóstą lokatę w stawce. W ubiegły poniedziałek piłkarze Raben Logistics Ruda Śląska, zremisowali swoją konfrontację z zespołem TDJ Estate, kończąc zmagania wynikiem 4:4. Spotkanie rozpoczęło się od dość wyrównanej gry obu ekip. Już w 4 minucie Rafał Krzyżowski wyprowadził gości na prowadzenie, jednakże kilka chwil później Damian Wiatr dał wyrównanie zespołowi z Rudy Śląskiej. Jednak po golu na 1:1 dla ekipy gospodarzy, w dalszej części pierwszej odsłony, na murawie górowali już piłkarze FAMUR. Przed przerwą goście zdobyli jeszcze cztery bramki, przy zmianie stron prowadząc 5:1. W drugiej odsłonie obraz gry się nie zmienił. Gracze występujący w zielonych strojach kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń, dokładając na swoje konto kolejne trafienia. Ostatecznie drużyna Raben Logistics Ruda Śląska uległa zespołowi FAMUR w rozmiarach 2:10, co było dla niej trzecią przegraną w rundzie zimowej Ekstraklasy SLF.