26Mateusz Wątor 1', 15', 31'
10Łukasz Szczotka 8', 27'
15'
  8 6

W lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy ING a TDJ Estate, znajdowali się zawodnicy rozstawieni w roli gości. Przed tą kolejką piłkarze TDJ Estate plasowali się na 7 miejscu w tabeli, mając na koncie 4 punkty. W swoim poprzednim pojedynku goście pokonali drużynę Capgemini 6:5, co było dla nich pierwszą wygraną w rundzie zimowej. Natomiast gospodarze przed rozpoczęciem tej rywalizacji, zamykali ligową stawkę, z jednym „oczkiem” w dorobku. W ubiegłym tygodniu gracze ING musieli uznać wyższość zespołu FAMUR, ulegając przeciwnikom 5:10. Jednak początek meczu, zdecydowanie należał do zawodników gospodarzy. Piłkarze ING wyszli na prowadzenie już w 1 minucie gry, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Wątor. Natomiast w 8 minucie na 2:0 dla gospodarzy podwyższył Łukasz Szczotka. Po początkowej przewadze ekipy ING, w końcowych fragmentach pierwszej odsłony, do głosu doszli także zawodnicy TDJ Estate. Goście zaliczyli dwa trafienia, jednakże przy zmianie stron przegrywali 2:4. Choć na początku drugiej odsłony, Szymon Grabara zdobył dla gości gola kontaktowego, to w dalszej części rywalizacji, to gracze ING kontrolowali przebieg boiskowej gry. Piłkarze występujący w pomarańczowo-białych strojach, zdobyli po przerwie 4 bramki, ostatecznie ustalając wynik na 8:5. Dzięki tej wygranej zespół ING opuścił ostatnią lokatę w tabeli.