9Łukasz Ziaja 24'
10Paweł Ziaja 5', 16', 20', 27', 30'
0Arek Zerdziński 6'
  11 10 1

Spotkanie pomiędzy Raben Logistics Ruda Śląska a 4 ECO Prestige, zapowiadało się jako pojedynek zespołów, które przed tygodniem, w pierwszej serii gier nowego sezonu Sportowej Ligi Firm doznały porażek. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w ubiegły poniedziałek podejmowali ekipę Bank MBS Mikołów. Zawodnicy z Rudy Śląskiej przegrali wówczas w stosunku 4:5, wypuszczając z rąk prowadzenie. Natomiast goście w poprzednim meczu, rywalizowali z drużyną PwC SDC. Piłkarze 4 ECO Prestige ulegli w tamtym starciu rywalom w rozmiarach 4:10, większość bramek tracąc po przerwie. Konfrontacja rozpoczęła się lepiej dla graczy Raben Logistics Ruda Śląska. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 2 minucie, po samobójczym trafieniu zawodnika rywali. Jednak w dalszej części pierwszej połowy, inicjatywę na boisku przejęli już gracze 4 ECO Prestige. Przed przerwą goście zdołali zaliczyć pięć trafień, schodząc na przerwę przy wysokim prowadzeniu. W drugiej odsłonie piłkarze występujący w czarnych trykotach nie zwalniali tempa. Gracze 4 ECO Prestige dokładali na swoje konto kolejne bramki, dominując nad drużyną przeciwną. Ostatecznie ekipa Raben Logistics Ruda Śląska, musiała uznać wyższość 4 ECO Prestige, ulegając rywalom 2:11.