14Michał Widzisz
33Grzegorz Kalarus 21', 35'
11'
  10 9

Rywalizacja pomiędzy FAMUR a Bank MBS Mikołów zapowiadała się jako spotkanie zespołów, które w pierwszej kolejce sezonu zimowego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm stoczyły zacięte pojedynki. Gracze rozstawieni jako gospodarze, przed tygodniem podejmowali ekipę ArchiDoc. Zawodnicy FAMUR podzielili się wówczas punktami z ekipą rywali, po remisie 3:3. Natomiast goście w ubiegły poniedziałek, mierzyli się z zespołem Raben Logistics Ruda Śląska. Piłkarze z Mikołowa wygrali tamtą konfrontację 5:4, odwracając niekorzystny dla siebie wynik. Rywalizacja w tym starciu rozpoczęła się od wyrównanej postawy obu ekip. W 7 minucie bramkę dla zespołu FAMUR zdobył Patryk Wieczorek, natomiast już 60 sekund później, gola na 1:1 zdobył Krzysztof Michalski. Jednak wraz z upływem czasu pierwszej odsłony, to gospodarze coraz mocniej zaznaczali na murawie swoją przewagę i na przerwę schodziliśmy przy wyniku 3:1. W drugiej połowie, swoją dominację na placu gry potwierdzali zawodnicy występujący w zielonych strojach, w 35 minucie prowadząc już 9:2. Choć w końcówce spotkania, zawodnicy Bank MBS Mikołów zdołali podreperować swój dorobek bramkowy, to było to zbyt mało, aby tego wieczoru zagrozić drużynie rywali. Ostatecznie zespół FAMUR pokonał przeciwników 10:5 i zajmuje obecnie drugą lokatę w tabeli.