Bank MBS Mikołów vs 4 ECO Prestige

Bank MBS Mikołów
3 - 4
4 ECO Prestige

Mecz na szczycie 1 Ligi pomiędzy drużynami Bank MBS Mikołów i 4 ECO Prestige zapowiadał się niezwykle interesująco. Zaangażowanie i walkę było widać od pierwszych minut. Zawodnicy byli bardzo skoncentrowani w defensywie i trudno było o stuprocentową okazję. Pierwsi gola zdobyli goście i po 9 minutach gry prowadzili 0:1. Gospodarzom udało się wyrównać i po pierwszej połowie mieliśmy remis. Druga część meczu była jeszcze bardziej intensywna, a napięcie pomiędzy zawodnikami było coraz mocniej widoczne. Zespoły strzelały bramki na zmianę i pod koniec meczu mieliśmy remis 3:3. Emocje sięgały zenitu, gdy spotkanie zbliżało się do końca. Gościom udało się przeprowadzić ostateczny atak i w 39 minucie strzelili gola dającego zwycięstwo. Po znakomitym meczu zawodnicy 4 ECO Prestige wskakują na fotel lidera 1 Ligi wyprzedzając drużynę gospodarzy.