4 ECO Prestige vs Bank MBS Mikołów

4 ECO Prestige
7 - 7
Bank MBS Mikołów

Bank MBS Mikołów bardzo dobrze wszedł w mecz, gdyż ich napastnik zdołał strzelić hat-tricka w pierwszych 6 minutach spotkania. W drużynie 4 ECO Prestige narastała przez to frustracja, zawodnicy zaczęli bardziej skupiać się na kryciu oraz obronie, a także starali się powiększyć swoją siłę w ataku. Zdołali strzelić bramkę, jednak do przerwy przegrywali aż 2:6. Mecz w drugiej połowie zamienił się w agresywną, mocną ale i bardziej jakościową piłkę. 4 ECO Prestige na dłużej doszło do głosu, strzelając 4 bramki i wyrównując wynik. Zespół Bank MBS Mikołów odpowiedział trafieniem, jednak ich rywale nie pozostali im dłużni, strzelając gola na wagę remisu. Ostateczny wynik 7:7 świadczy o tym, że był to mecz wyrównany, zacięty oraz pełen emocji.