Novichem vs Honeywell

7 - 2
Honeywell

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą w tym sezonie gracze Novichem, którzy przed piątą kolejką spotkań byli jedną z trzech ekip z kompletem punktów. Rzut oka na tabelę wystarczał zatem by wskazać faworyta tej konfrontacji, bowiem Honeywell po wygranej na inaugurację, miał za sobą passę trzech meczów w których wywalczył tylko jedno oczko i przeciwko rozpędzonemu rywalowi jego akcje nie stały wysoko. Niespodzianki nie było. Faworyt potwierdził wysoką dyspozycję i przedłużył zwycięską passę, pokonując przeciwników 7:2. Na trzy bramki Novichem przed przerwą, Honeywell odpowiedział golem do szatni, jednak zaraz po wznowieniu gry w drugiej połowie, wyżej notowany zespół dołożył kolejne trafienie, podcinając skrzydła rywalom. W ostatniej fazie meczu faworyt przypieczętował zwycięstwo, a bohaterem spotkania został Ksawery Winciersz, który czterokrotnie pokonał bramkarza Honeywell. Wobec pierwszej porażki Prestgie, Novichem pozostał jedyną, obok Duda Nasze Polskie, drużyną z kompletem punktów na koncie.