Honeywell vs Novichem

Honeywell
0 - 5

Ostatnie akty jesiennego sezonu stają się faktem, celebrowaliśmy każdą chwilę a najlepiej robi się to w towarzystwie dobrego futbolu. Taki zapewnia nam zawsze walczący o podium zespół Novichem. W meczu z Honeywellem mogli pokazać pełnię swoich możliwości, a rywalom od początku przyszło się głównie bronić. Do przerwy skromnie 2-0 ale już nie dawało to dużych nadziei na dobre pożegnanie Honeywellu, którego piłkarze mogą już czuć pewne zmęczenie. Każde spotkanie jest wielkim testem i co tydzień rozkład sił wygląda trochę inaczej i za to kochamy futbol. Novichem w drugiej połowie podążał tą samą ścieżką i dorzucał kolejne bramki, zatrzymując się na 5 trafieniach. Godne podsumowanie ich gry i narastające pragnienie robienia postępów przez Honeywell to wnioski z tego spotkania.