MRW vs PwC SDC

MRW
0 - 6

W ostatnim wtorkowym spotkaniu 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, naprzeciw siebie stanęły zespoły MRW oraz PwC SDC. Faworytem do zwycięstwa w tym starciu, pomimo słabszej formy w ostatnich tygodniach, była ekipa rozstawiona w roli gościa. Piłkarze PwC SDC przystępowali do tego meczu z 7 punktami na koncie. Przed tygodniem goście musieli uznać wyższość przeciwników z drużyny AutoPartner, ulegając im w rozmiarach 0:6. Natomiast gospodarze przed tym pojedynkiem, mieli na swoim koncie zaledwie 1 „oczko”. W swoim poprzednim spotkaniu gracze MRW, rywalizowali z zespołem Honeywell. Gospodarze przegrali tamten pojedynek w stosunku 2:3, kluczową bramkę tracąc w ostatnich sekundach konfrontacji. Mecz rozpoczął się od nieznacznej przewagi graczy PwC SDC, którzy w początkowej fazie gry, przeprowadzali groźniejsze ataki od swoich przeciwników. Już w pierwszej minucie piłkarze gości zdobyli gola na 1:0, którego autorem był Marek Kozień. Jednak po błyskawicznym trafieniu, zawodnicy występujący w czerwonych strojach, prowadzili z rywalami wyrównany pojedynek. Dopiero w 13 minucie ponownie dla gości trafił Marek Kozień, dając swojej ekipie bezpieczniejszą przewagę. Choć w pierwszej odsłonie gracze MRW, stworzyli sobie kilka dogodnych okazji do strzelenia gola, byli oni jednak bardzo nieskuteczni pod bramką rywali. Ostatecznie zatem przy zmianie stron, to zawodnicy PwC SDC prowadzili 2:0. Na początku drugiej połowy, obraz gry na murawie znacząco się nie zmienił. Mecz nadal był bardzo wyrównany, choć z upływem kolejnych chwil, to piłkarze gości zaczęli coraz mocniej spychać przeciwników pod ich pole karne. W 29 minucie Wojciech Walczysko zdobył trzeciego gola dla gości, stawiając MRW w bardzo trudnej sytuacji. Natomiast w ostatnich 6 minutach gry, zawodnicy PwC SDC trafili do siatki rywali jeszcze trzykrotnie, ostatecznie pokonując drużynę gospodarzy w rozmiarach 6:0. Dla ekipy gości, była to natomiast trzecia wygrana w bieżącym sezonie.