Samel vs 4 ECO Prestige

Samel
3 - 2

Mecz 1 Ligi pomiędzy zespołami Samel i 4 ECO Prestige zapowiadał się na bardzo wyrównany. Od samego początku spotkania obie drużyny prezentowały wysoki poziom gry, starając się narzucić swój styl. Pomimo starań, żadna z nich nie zdołała uzyskać przewagi, co zaowocowało remisowym wynikiem 1:1 po pierwszej połowie. W drugiej części meczu atmosfera na boisku była jeszcze bardziej napięta, gdy obie drużyny starały się zdobyć zwycięskie bramki. Gra była intensywna, z licznymi atakami i kontratakami ze strony obu drużyn. Chwilę po wznowieniu gry, goście wyszli na prowadzenie, jednak zabrakło im koncentracji w defensywie i to gospodarze chwilę przed końcem spotkania strzelili bramkę na 3:2. Ostatnie minuty meczu były prawdziwym testem dla obu zespołów. Mimo desperackich wysiłków 4 ECO Prestige, to drużyna Samel zdołała utrzymać swoją przewagę, broniąc się zaciekle przed atakami rywali.