Projekt Solartechnik vs BetaMed SA

Projekt Solartechnik
6 - 4
BetaMed SA

W emocjonującym pojedynku 1 kolejki rundy wiosennej, pomiędzy Projekt Solartechnik a BetaMed SA padł wynik 6:4 na korzyść gospodarzy. Mecz rozpoczął się szybko i zdecydowanie, gdy gospodarze zdobyli trzy bramki sprawiając, że BetaMed SA musiał szybko się obudzić. I goście obudzili się, wyrównując wynik na 3:3 dzięki determinacji i skutecznym atakom. Druga połowa meczu to jednak ponownie inicjatywa gospodarzy, którzy utrzymywali przewagę i zdobyli kolejne bramki, zapewniając sobie zwycięstwo. Mimo hat-tricka Daniela Machlarza dla gości, to Projekt Solartechnik wykazał się większą inicjatywą w drugiej połowie, zapewniając sobie zwycięstwo 6:4. Choć BetaMed SA ostatecznie przegrał, jego determinacja w odrabianiu trzybramkowej straty pokazała, że będzie silnym zespołem w rundzie wiosennej.