Novichem vs Bank MBS Mikołów

6 - 5
Bank MBS Mikołów

Emocji nie brakowało również w starciu zespołu Novichem z Bank MBS Mikołów. Każdemu kto grał i oglądał radziłbym nie mrugać, bo można sporo przegapić. Pierwsza połowa to klasyczna zasłona dymna, wzajemne badanie się drużyn, zakończona delikatną przewagą Bank MBS Mikołów 2-1. Po przerwie zawodnicy z Mikołowa powiększali swoją przewagę, ale stan rywalizacji był wyrównany pod względem wymiany ciosów, posiadania piłki i nastawienia na zwycięstwo. Novichem to stary wyjadacz naszej ligi i doskonale potrafi sobie radzić w takich sytuacjach. Reset w głowie, bez strat, do przodu i z pewnością siebie – to musiały być myśli nie jednego zawodnika ich drużyny w ostatnich minutach. Doprowadzając do remisu doprowadzili również do wrzenia w szeregach rywali. Właściwie w ostatniej akcji meczu, Novichem postawił kropkę nad „i” wychodząc na prowadzenie pierwszy raz od prawie 40 minut. Takie historie budują nie jednego piłkarza, ale też niech nie załamie to rywali, którzy zasłużyli na aplauz za to co pokazali.