BetaMed SA vs MRW

BetaMed SA
2 - 3
MRW

W lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy BetaMed SA a MRW, znajdowali się gracze rozstawieni jako gospodarze. Po porażce na inaugurację sezonu wiosennego 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, przed tygodniem zawodnicy BetaMed SA pokonali drużynę OTCF 5:3, zapisując na swoje konto pierwsze 3 punkty. Natomiast goście przystępowali do tego meczu z dwiema porażkami na koncie. W miniony poniedziałek gracze MRW ulegli ekipie TDJ Estate 3:4, kluczowe gola tracąc w samej końcówce meczu. Spotkanie w początkowej fazie było bardzo wyrównane. Najpierw w 2 minucie gola na 0:1 zdobył zawodnik MRW Piotr Panchyrz, natomiast już w 10 minucie do wyrównania doprowadził Łukasz Janik. Choć w pierwszej odsłonie obie ekipy stworzyły sobie jeszcze po kilka dogodnych okazji strzeleckich, to na przerwę schodziły przy wyniku 1:1, ustalonym już na początku gry. Po zmianie stron ponownie pierwsi zaatakowali goście, wychodząc na prowadzenie 2 minuty po wznowieniu rywalizacji. Natomiast gracze MRW zdołali zdobyć kolejnego gola w 36 minucie, praktycznie przesądzając losy meczu. Choć w samej końcówce spotkania zawodnicy BetaMed SA zdołali zaliczyć trafienie kontaktowe na 2:3, to zabrakło im już czasu aby pokusić się o wyrównanie.