TDJ Estate vs MRW

TDJ Estate
2 - 4
MRW

Od samego początku spotkania pomiędzy TDJ Estate a MRW atmosfera była napięta, a zawodnicy obu drużyn dawali z siebie wszystko, aby zdobyć zwycięstwo. W 3 minucie meczu Mariusz Brzozowiec z ekipy MRW rozpoczął serię swoich trafień, strzelając pierwszego gola. Nie minęła nawet minuta, gdy ponownie pokazał klasę i umiejętności strzeleckie, zdobywając drugą bramkę dla swojej drużyny już w 4 minucie. Drużyna TDJ Estate nie zamierzała jednak pozostawać w tyle. W 14 minucie Jakub Kwiecień zdołał pokonać bramkarza MRW, zmniejszając różnicę bramkową. Jednak entuzjazm zawodników TDJ Estate nie opadał, gdyż już 2 minuty później Kamil Jasiński wyrównał wynik, dając swojej drużynie szansę na walkę o wygraną. Niestety dla TDJ Estate, Mariusz Brzozowiec nie zamierzał zwalniać tempa. W 26 minucie ponownie wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie drużynie MRW. Aby utrzymać przewagę, w 31 minucie zdobył czwartego gola w tym meczu. Pomimo desperackich prób, zespół TDJ Estate nie zdołał odrobić strat, a mecz zakończył się wynikiem 2:4 na korzyść drużyny MRW. Mariusz Brzozowiec był niewątpliwie bohaterem spotkania, zdobywając wszystkie cztery bramki dla swojego zespołu.