VEHIS vs ING

VEHIS
1 - 6
ING

ING po trzech porażkach z rzędu, przełamało w zeszłym tygodniu złą passę, odnosząc zwycięstwo nad Leo Group Logistics i tym samym pozostając w grze o medale. Wciąż przerwać serii porażek nie może z kolei VEHIS, zamykający tabelę 2 Ligi. Faworytem tego spotkania był zatem bardziej doświadczony zespół formalnych gości. Mecz rozpoczął się idealnie dla ING, które błyskawicznie otworzyło wynik spotkania. Już w drugiej minucie na listę strzelców wpisał się Sebastian Ćwiertnia, a jeszcze przed przerwą dublet ustrzelił Konrad Bąk. W międzyczasie trafił również Piotr Kryczka dla VEHIS i ta bramka mogła dać gospodarzom nadzieję na korzystny rezultat, jednak jak czas pokazał był to tego dnia jedynie gol honorowy. W drugiej połowie do bramki trafiali bowiem już tylko gracze ING, czyniąc to, podobnie jak przed przerwą, trzykrotnie. Niespodzianki zatem nie było – ostatecznie faworyt pokonał rywala 6:1 i nadal do trzeciego miejsca traci tylko 2 punkty.