KPMG vs TDJ Estate

KPMG
6 - 2
TDJ Estate

Spotkanie pomiędzy KPMG a TDJ Estate zapowiadało się bardzo interesująco. Brak wyraźnego faworyta gwarantował emocje. W mecz lepiej weszli gospodarze, od początku agresywnie atakując bramkę rywali. Pierwszego gola zdobyli już w 4 minucie. Goście niewiele mogli poradzić na świetną dyspozycję przeciwników. W pierwszej połowie zawodnicy KPMG strzelili jeszcze dwie bramki i na przerwę zeszli z komfortowym prowadzeniem 3:0. Druga część meczu była nieco bardziej wyrównana. Zespoły ostrzeliwały swoje bramki naprzemiennie. Napastnicy zachowywali zimną krew i pewnie wykańczali nadarzające się okazje. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 6:2 i po okazałym zwycięstwie zajmują 7 miejsce w tabeli rundy jesiennej 2 Ligi. Goście są miejsce za nimi, ale mają dwa mecze rozegrane mniej i liczą na uzyskanie w nich jak największej ilości punktów.