MRW vs VEHIS

MRW
10 - 4
VEHIS

Mecz pomiędzy drużynami MRW a VEHIS nie miał wyraźnego faworyta. Od pierwszych minut widzieliśmy, że oba zespoły są nastawione ofensywnie i chcą tego dnia strzelić jak najwięcej bramek. Po 4 minutach meczu i dwóch składnych akcjach, gospodarze prowadzili już 2:0. Wyraźnie podrażnieni goście szybko zdobyli bramkę kontaktową, jednak tego dnia lepiej dysponowani byli zawodnicy MRW. Obrońcy rywali nie radzili sobie z ich atakami, co poskutkowało dwoma kolejnymi golami. Gościom nie można odmówić woli walki, bo choć piłkarsko wyglądali słabiej, to udało im się znowu odpowiedzieć i chwilę przed końcem pierwszej połowy mieliśmy wynik 4:3. Tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra gospodarze ustalili wynik pierwszej części meczu na 5:3. Druga odsłona to już pokaz dominacji ofensywnej ze strony drużyny MRW. Raz po raz przedostawali się pod bramkę rywali i skutecznie wykorzystywali nadarzające się okazje. Ostateczny wynik meczu to 10:4. Gospodarze po okazałym zwycięstwie pną się w górę i zajmują 3 miejsce w tabeli rundy jesiennej 2 Ligi.