Leo Group Logistics vs MRW

Leo Group Logistics
4 - 5
MRW

Pomiędzy Leo Group Logistics a MRW od początku meczu widać było walkę i determinację. Zespół gospodarzy dosyć szybko zaczął dominować, jednak MRW zdołało odpowiedzieć w pierwszej połowie dwa razy, kończąc pierwsze 20 minut przegrywając 2:3. Leo Group Logistics grało ostro, agresywnie oraz nieczysto. Sędzia często przerywał grę, sięgał po kartki a zawodnicy dyskutowali między sobą. Popełniali dużo fauli, co podnosiło frustrację u przeciwników, ale i ich motywowało, gdyż w drugiej połowie zdołali oni strzelić trzy bramki wygrywając tym samym całe spotkanie. Piękne bramki Radosława Włodarskiego były podręcznikową odpowiedzią na nieczystą grę zespołu Leo Group Logistics, a zawodnicy MRW tylko udowodnili, że mimo przeciwności losu potrafią konstruować przyjemne dla oka akcje, oraz co ważniejsze – odmienić losy spotkania.