PACCOR vs Express Heroes

PACCOR
0 - 6
Express Heroes

W pierwszej kolejce rundy jesiennej 1 Ligi mierzyły się ze sobą drużyny PACCOR i Express Heroes. Oba zespoły liczyły na dobre rozpoczęcie rozgrywek i od pierwszych minut było widać duże zaangażowanie u zawodników. Lepiej w mecz weszli goście i już w 7 minucie wyszli na prowadzenie. Zakładali wysoki pressing i rywalom trudno było wyprowadzić piłkę z własnej połowy. Gospodarze próbowali znaleźć jakąś odpowiedź na dobrze dysponowanych przeciwników, jednak przed przerwą zawodnicy Express Heroes strzelili jeszcze dwa gole i po pierwszej połowie wygrywali 0:3. W drugiej części meczu obraz gry nie zmienił się, dalej to goście byli stroną dominującą. Udało się im zdobyć kolejne trzy bramki, czym ustalili wynik spotkania na 0:6. Wysokie zwycięstwo to dobry prognostyk na nadchodzące kolejki. Gospodarze muszą zapomnieć o wysokiej porażce i skupić się na tym żeby więcej się to nie powtórzyło.