39Łukasz Gaik
2Wojciech Działach 23', 35'
4Łukasz Kołakowski 12', 38'
  8 8

Zdecydowanego faworyta miało spotkanie Auroland vs Soccer Barbershop Rocker Zabrze. Ekipa z Zabrza bezbłędnie rozgrywała poprzednie starcia i zainkasowała maksymalną pule 9 punktów. Pierwsza połowa rozpoczęła się nieźle dla Aurolandu, który trafił do siatki i skutecznie się bronił. Gdy Soccer Barbershop Rocker Zabrze znalazł w końcu drogę do siatki rywali poczuł się pewnie, co otworzyło worek z golami. Po przerwie przystępowaliśmy do rywalizacji z prowadzeniem 3-1 dla ekipy z Zabrza. W drugiej połowie rozluźniały się szyki Aurolandu i niezadowolenie przejmowało nad nimi kontrole. Tracili kolejne bramki w coraz łatwiejszy sposób i już kompletnie nie umieli się odgryźć oponentowi. Licznik zatrzymał się na rezultacie 8-1 dla Soccer Barbershop Rocker Zabrze, co daje im już niezły kapitał przed kolejnymi meczami. Swój dzień zdecydowanie miał Piotr Byk, którego 4 bramki bardzo pomogły jego drużynie.