11Mateusz Skwarek 13', 15'
14', 16', 24'
8Daniel Walczak
  10 6

BGH Polska nie zaliczy tego sezonu do udanego. Po czterech kolejkach zespół nie zdobył nawet oczka. NC+ dotychczas triumfowało raz. Trzy punkty dla obu drużyn były na wagę złota. W związku z tym od samego początku na boisku rozgorzała walka. Pierwszy cios należał do Mateusza Bernata, jednak nie trzeba było długo czekać na kontratak rywala. Po jedenastu minutach BGH miało dwubramkowe prowadzenie. Jednak to nie podcięło skrzydeł NC+, które nie zamierzało odpuszczać. Kolejne ataki przynosiły następne bramki, a przewaga BGH przemieniła się w dwubramkową stratę. Przed przerwą Piotr Suda dołożył jeszcze jedno trafienie i na tablicy wyników widniało 4:5. Po zmianie stron NC+ poszło za ciosem. Kolejne cztery bramki znacząco przybliżyły zawodników do zwycięstwa. BGH również trafiało do siatki, jednak nie było w stanie odrobić takiej straty. Trzy punkty dla NC+ przypieczętował Dawid Skorupski.