Inmedium.pl II vs Vattenfall IT

Inmedium.pl II
11 - 3
Vattenfall IT

W tym meczu zespół ze środka tabeli drugiej ligi podejmował czerwoną latarnię, bowiem Vattenfall IT, które w tym sezonie jeszcze nie zdobyło punktów. Mimo nieprzychylnych statystyk to właśnie granatowi jako pierwsi otworzyli worek z bramkami, a po dziesięciu minutach spotkania prowadzili 3:2. To tylko podrażniło zespół Inmedium.pl II, który jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą część gry nie tylko wyrównał wynik, ale też wypracował sobie jednobramkowe prowadzenie. Druga połowa przebiegała już tylko pod dyktando pomarańczowych. Piłka chodziła jak po sznurku i bez problemu odnajdywała drogę do siatki rywala. Vattenfall IT musiało wznawia grę ze środka boiska siedmiokrotnie. Granatowi mieli swoje przysłowiowe pięć minut w tym meczu, jednak w ostatecznym rozrachunku to Inmedium.pl II było skuteczniejsze w swoich działaniach i zasłużone trzy punkty wędrują na ich konto.