Prestige vs ING Tech Poland

4 ECO Prestige
3 - 5
ING Tech Poland

Plany odnoście awansu są przed wszystkimi ekipami jeszcze nad wyraz dalekie. Powodem jest dopiero co rozpoczęty sezon, ale dla niektórych powód jest też inny. Zespół Prestige i mierzący się z nim ING Tech Poland niepewnie weszli w sezon co stawia przed nimi mniejszy cel-wygrać pierwsze spotkanie. Prowadzenie objęli gracze Prestige, ale szybko ING Tech Poland wzięli to co ich zdaniem, od początku się im należało. Prowadzenie skromne, bo 2-1 ING Tech Poland do przerwy, ale było widać, że mają plan na ten mecz i z pewnością na tym rezultacie się nie zatrzymają. Tak też było, kolejne dwie bramki podrażniły rywali ,którzy już nie mogli sobie pozwolić na pobłażliwość. Odrobili straty na 3-4 rzucając wszystko co mieli. Ta pogoń ostatecznie okazała się miłym złego początkiem, bo minutę przed końcem bramkę na wagę zwycięstwa strzelili ING Tech Poland. Zwycięstwo oddaliło ich od końca tabeli 3 Ligi, daleko jednak nadal do optymizmu. Zespół Prestige natomiast pozostając po 3 kolejkach z jednym punktem będzie musiał jeszcze bardziej dopracować taktykę na kolejnego rywala.