Politechnika Śląska vs Future Processing

Politechnika Śląska
2 - 5
Future Processing

Pierwszy mecz na boisku numer 4 odbył się w poniedziałkowe popołudnie pomiędzy Politechnika Śląska a Future Processing. Typowaną drużyną do zwycięstwa była ekipa Future Processing, natomiast pierwsze minuty na pewno tego nie potwierdzały, ponieważ gra była dość wyrównana i dawała nadzieję na wygraną obu ekipom. Stanowcze wejścia w defensywie, jakie stosowali obrońcy Future Processing, skutecznie odbierały chęć do kolejnych ataków Politechnice Śląskiej, mimo to wynik wciąż był na styku. 3:2 dla Future Processing do przerwy dawał lekki komfort tej ekipie na kolejne dwadzieścia minut. Druga połowa zapowiadała nieprzeciętną walkę, ponieważ wynik wciąż był otwarty po pierwszej części meczu, a piłkarze z Politechniki mieli duże chęci na odrobienie strat. Mimo wszystko, to zawodnicy Future Processing stwarzali sobie więcej okazji do strzelenia bramki, bazując na sprawdzonych zagrywkach z pierwszej piłki i szukając się po szybkiej kontrze. Kluczowa bramka na 4:2 otworzyła jeszcze bardziej faworytów, którzy swoją presją nie pozwolili oddać przewagi do końca spotkania, które ostatecznie zakończyło się wynikiem 2:5 dla Future Processing.