Kamsoft — Perform

Kamsoft
1 - 4
Perform

Mecz rozpoczął się od spokojnych akcji z jednej i drugiej strony, żadna z drużyn nie była chętna do przejęcia inicjatywy i forsowania szybszego tempa spotkania. Perform uzyskał w przeciągu pierwszej połowy lekką przewagę w posiadaniu piłki, dzięki wywalczeniu sobie miejsca w środku pola. Kamsoft grał w pierwszej części ospale i zapewne przez to nieznacznie przegrywał (do przerwy 1-2). Druga odsłona wyglądała zupełnie jak pierwsza, nie było szybkich spektakularnych akcji z żadnej ze stron,  kombinacyjnej gry, która mogłaby zaskoczyć przeciwnika. Mimo to, spotkanie było ciekawe do śledzenia, gdyż utrzymywała się równa gra obu zespołów. W drugiej połowie drużyną pewniejszą swojej gry był Perform, zdobywając kolejne dwa gole na wagę zwycięstwa. Kamsoft zagrał poprawnie i nie może w żadnym  razie spisać meczu na straty, musi jednak wyciągnąć wnioski ze zbyt łatwego dopuszczania do sytuacji bramkowych dla przeciwnika. Z kolei Perform, po udanym meczu, może tylko myśleć jak udoskonalić grę w następnych spotkaniach, aby grać jeszcze skuteczniej.