TDJ Estate vs Bank MBS Mikołów

TDJ Estate
4 - 8
Bank MBS Mikołów

W zdecydowanie lepszych nastrojach do pucharowej rywalizacji pomiędzy TDJ Estate a Bank MBS Mikołów, przystępowali zawodnicy rozstawieni jako goście. W rozgrywanym wcześniej ligowym spotkaniu, gracze z Mikołowa pokonali drużynę Leo Group Logistics w rozmiarach 8:1, jedynego gola tracąc w drugiej części meczu. Natomiast gospodarze w swoim ekstraklasowym starciu, musieli uznać wyższość zespołu ING, ulegając przeciwnikom 5:8. Rywalizacja rozpoczęła się od zdecydowanej przewagi zawodników Bank MBS Mikołów. Goście wyszli na prowadzenie już w 2 minucie, po golu którego zdobył Marcel Adamczyk, natomiast już 180 sekund później, Dominik Siwy doprowadził do rezultatu 0:2. Choć w 6 minucie Jakub Kwiecień dał gospodarzom bramkę kontaktową, to w dalszej części pierwszej odsłony, ponownie na murawie dominowali gracze z Mikołowa. Przy zmianie stron widniał wynik 2:5 i to goście mieli całe spotkanie pod kontrolą. W drugiej połowie zawodnicy TDJ Estate starali się grać bardziej ofensywnie, jednak wystarczyło im to tylko na zaliczenie kolejnych dwóch trafień. Ostatecznie gospodarze ulegli ekipie rywali w stosunku 4:8, przegrywając swoje drugie starcie w poniedziałkowy wieczór.